Çelik Eczanesi logo
Çelik Eczanesi logo

Çelik Eczanesi

  • Kırşehir - Merkez
  • 03862143370
  • kırgaz binası arkası sağlık ocağı karşısıMedrese Mah. 92. Sokak Yılmaz Apt.Altı No : 8/13
  • 12
(0)
Çelik Eczanesi Kırşehir ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çelik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Çelik Eczanesi Kırşehir ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Çelik Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Çelik Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Çelik Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çelik Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Çelik Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Ekim 2021 Cumartesi Kırşehir Merkez Nöbetçi Çelik Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Çelik Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Çelik Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Çelik Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Çelik Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Çelik Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Çelik Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Çelik Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Çelik Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kırşehir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kırşehir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Aran Eczanesi

Aran Eczanesi Kırşehir ili Kaman ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ahı Eczanesi

Ahı Eczanesi Kırşehir ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ahı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hendek Eczanesi

Hendek Eczanesi Kırşehir ili Mucur ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hendek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.