Lokman Hekım Eczanesi logo
Lokman Hekım Eczanesi logo

Lokman Hekım Eczanesi

(0)
Lokman Hekım Eczanesi Kırşehir ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Lokman Hekım Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Lokman Hekım Eczanesi Kırşehir ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Lokman Hekım Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Lokman Hekım Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Lokman Hekım Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lokman Hekım Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Lokman Hekım Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Kırşehir Merkez Nöbetçi Lokman Hekım Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Lokman Hekım Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Lokman Hekım Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Lokman Hekım Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Lokman Hekım Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Lokman Hekım Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Lokman Hekım Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Lokman Hekım Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Lokman Hekım Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kırşehir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kırşehir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Hayat Eczanesi

Hayat Eczanesi Kırşehir ili Kaman ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kayıs Eczanesi

Kayıs Eczanesi Kırşehir ili Mucur ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kayıs Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çelik Eczanesi

Çelik Eczanesi Kırşehir ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çelik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.